Anten90 header advertisement
ریحانه پارسا در موزیک ویدئو جدید شادمهر

ریحانه پارسا بازیگر جون سینمای ایران با حضور در موزیک ویدئوی جدید شادمهر مهر تایید به این زد که عشق به دیده شدن داره اما علت حضور ریحانه در موزیک شادمهر چیه و این رابطه تا کجا ادامه خواهد داشت ؟برنامه های جدید ریحانه چیه ؟آیا با شادمهر وارد مرحله های جدید همکاری میشه ؟

حضور ریحانه در موزیک ویدئوی شادمهر


ریحانه پارسا بازیگر نو پای سینمای ایران که به تازگی پا به ترکیه گذاشت ، با به اشتراک گذاشتن عکسهای مختلف نشون داد که علاقه ی زیادی به دیده شدن داره.

اما انگار کوتاه کردن موهاش زیر یک سانتی متر و حضور در لایو اینستا گرام با مسیح و پویان هنوز نتونسته عشق به دیده شدن این جون پر حاشیه رو بر طرف  کنه 

ریحانه مدت زیادی نیست که از ایران خارج شده اما تو همین مدت کم جنجال درست و حسابی به پا کرده و حالا هم با شرکت تو موزیک ویدئوی جدید شادمهر" به نام بارون دلم خواست"  ازاین خواننده معروف  که طرفداران زیادی هم داره چهره ی جدیدی از خودش رو نشون داد.

حضور ناگهانی ریحانه پارسا در تیزر آهنگ جدید شادمهر عقیلی همه رو شوکه کرده تا جایی که برخی کاربران واکنش های منفی نشون دادن و دلیل و علت  این پیشنهاد رو جویا شدن.

متن آهنگ شادمهر

من دلم بارونو خواست،بارون دلم خواست
چند قدم با تو توخیابون دلم خواست
فقط چند ثانیه پیش تو باشم
با تو چند تا جمله ی آروم دلم خواست

پس از پخش این موزیک ویدوئو ریحانه در اینستا گرام خودش نوشت:

ای کاش زمان به عقب برگرده
اون وقت
هر بار که صدای شمارو میشنیدم با خودم به رویای این اتفاق لبخند میزدم
اقا شادمهر،توو این تنهایی ها و سردی روزگار شما نگاهم کردین…
بزرگوار
ممنونم


خوب حالا علاوه بر اینکه علت حضور  این دختر جون و پر حاشیه ی سینما  در کلیپ شادمهر مشخص نیست سوال های دیگه ای ذهن رو مشغول میکنه و اون اینه که :"برنامه ی جدید ریحانه پارسا در آینده ای نزدیک چیه؟ ،این دختر زیبا این بار میخاد چطور پا  به دنیای نمایش و خود نمایی بزاره؟آیا ارتباط بین شادمهر و ریحانه به همین موزیک ویدئو ختم میشه یا این تیزر شروع یک داستان جدیده؟

سایت بازی،سر گرمی و شرط بندی شادمهر

کسب در آمد با گوشی همراه

چطور تو این روزهای کرونایی کسب درآمد کنیم؟

بازیهای آنلاین و آفلاین

برچسب ها

ریحانه-پارساشادمهر-عقیلیبازیگر-سینمابازی-انلاین
نظر شما در مورد : ریحانه پارسا در موزیک ویدئو جدید شادمهر

*

*

*