Anten90 header advertisement
بازی آنلاین یا بازی آفلاین؟

کلمه بازی تاکید بر جنبه ی سرگرم بودن دارد و انتخاب بازی آنلاین یا آفلاین بسته به نظر و انتخاب رقیب بازیکن میباشد.برای بازی های آفلاین نمیتوان واژه ی قدیمی را استفاده کرد زیرا این بازیها در نوع خود جذاب و دوست داشتنی هستند و در خصوص بازی های آنلاین نمیتوان برآورده کردن نیاز سر گرمی و در عین حال کسب درآمد از آن را نادیده گرفت......

بازی آنلاین یا بازی آفلاین ؟

در ابتدا برای یافتن معنی کلمه بازی به فرهنگ دهخدا مراجعه میکنیم:

بازی در فرهنگ دهخدا اینگونه معنی شده است،

بازی . (اِ) هر کار که مایه ٔ سرگرمی باشد. رفتارکودکانه و غیر جدی برای سرگرمی . کار تفریحی

 چیزی که ساده و قابل درک درک و کاملا" واضح است معنی کلمه بازی است که تاکید بر  جنبه ی سرگرم کننده بودن دارد.

بازیها در نوع خود به دو دسته تقسیم میشوند :

بازیهای آنلاین

بازیهای آفلاین

 در ابتدا  وجود امکاناتی  مانند گوشی های هوشمند،سیستم های کامپیوتری و لپ تاپ ها سازندگان بازی را برآن داشت تا با  طراحی بازیهای متنوع ویدوئی آفلاین  بتوانند بازیکنان پر و پا قرص برای خود نگه دارند.

با گذشت زمان و با ورود زیر ساخت های اصولی اینترنت ،سازندگان پا به دنیای بازیهای آنلاین گذاشتند و با توسعه بازیها و ارتباط دادن بازیکنان از کشورهای مختلف به یکدیگر باعث شدند که بازیهای ویدئویی  آنلاین وارد عرصه شوند و  بیش از پیش و بیشتر از بازیهای آفلاین در بین بازیکنان رخنه و جایگاهی محبوب پیدا کنند.

در خصوص قیاس بین بازیهای آنلاین و آفلاین مهمترین و ملموس ترین و قابل توجه ترین نکته این است که بازیکن ضمن دست یابی به محیط جذای ویدوئی میتواند دستاورد مالی نیز داشته باشد.

 انتخاب بازی بر حسب سه نوع  رقیب و قابلیت میتواند انتخاب شود

اول اینکه رقیب شما  فقط برای سرگرمی و انتخاب شما  برای بازی  یک کامپیوتر با سطحی مشخص باشد

دوم یک بازی دوستانه و انتخاب یک دوست با سطح بازی که از او میشناسید میتواند رقیب شما باشد

و یا اینکه یک بازی آنلاین را انتخاب کرده و  با حریفی که نمیدانید کیست و بدون شناخت از سطح بازی وی وارد یک بازی و یک چالش شوید.

در پایان نتیجه حاصل به اینگونه است که بازیهای آفلان در ذات خود سرگرم کننده و جذاب بوده و هستند و نمیتوان واژه قدیمی بودن را برای آنها استفاده کرد

اما بازیهای آنلاین در کنار سرگرم کنندگی نوعی شغل و کسب در/امد نیز برای بازیکن محسوب میشود و انتخاب نوع بازی تنها به نظر بازیکن و مهارت وی بستگی دارد .

برچسب ها

بازی آنلاینبازی آفلاینبازی با گوشیکسب درآمد از بازی
نظر شما در مورد : بازی آنلاین یا بازی آفلاین؟

*

*

*