Anten90 header advertisement
بازیdead target: zombie چیست؟

بازیdead target: zombie یک بازی با کیفیت گرافیک و صدا گذاری بسیار عالی برای علاقمندان به تیر اندازی میباشد.در بازیdead target: zombie شما با نجات مامور m تنها بازمانده گروه به مبارزه با زامبی ها خواهید رفت.....

بازیdead target: zombie


پیش از این در  سایت گیم یار در خصوص توسعه بازی های کامپیوتری ، بازیهای آنلاین و از علاقه و توجه کاربران در زمینه بازیهای مختلف قابل نصب بر روی کامپیوتر و گوشی های هوشمند مقاله های مختلفی نوشته شده است.


با بررسی و تحقیق به این نتیجه رسیدیم بسیارند افرادی که بیشترین وقت خود را صرف بازیهای آنلاین و یا آفلاین میکنند و نیز تعداد قابل توجهی ازآنان از همین راه و با استفاده از گوشی هوشمند ویا سیستم های کامپیوتری کسب درآمد نیز داردند و این علاقه از این رو زیاد میشود که برای انجام بازی  نیاز به خروج از منزل و یا حضور فیزیکی در محلی خاص نمیباشد.


بازی  dead target:zombie  از جمله بازیهای مورد و علاقه و پر طرفدار میباشد که در سال 2020  توسط استدیو بازی سازی vng game studios برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است .

این  از جمله بازیهای هیجانی و با امکاناتی مانند : کیفیت گرافیک بسیار بالا ،  صدا گذاری فوق العاده و انتخاب سلاح های مختلف و نیز فراهم کردن امکان ارتقا اسلحه ها میباشد  و نیزانجام بازی به صورت آفلاین میباشد.


 داستان بازی از این قرار است که با تغییر نقشه جهان در جنگ جهانی سوم ،وزیر دفاع قرار دادی را با کمپانی cs corporation امضا میکند و بر اساس این قرارداد زندانی ها به قاتلین شرور تبدیل میشوند.اتفاقی که در این بین می افتد خیانت کمپانی cs و تهدید رئیس جمهور است که در صورت عدم اجرای خواسته های آنان زامبی ها را در مناطق رها و عصری را برای نا بودی شروع خواهد کرد.


اقدامات کمپانی بر تایید و استمرار خواسته اش از آلوده کردن یک شهر شروع میشود و در پی آن در صورت تابع نبودن رئیس جمهور بر خواسته های کمپانی ، کل کشور  تا مرز نابودی پیش خواهد رفت.


در بازی dead target : zombie  تیم ویژه ای کماندوها یی  برای مباره با آنها آماده میشوند ولی برنامه آنها به درستی پیش نمیرود .سپس  بازیکن (شما) وظیفه دارد با نجات مامور m تنها بازمانده گروه  به سمت نیروهای خودی حرکت کند و در طول مسیر با زامبی هایی که روبرو میشود مقابله کند.


   اگر از جمله افرادی هستید که به بازیهای تیر اندازی علاقه دارید ،میتوانید  بازی سه بعدی dead target:zombie  را امتحان و برای نجات بشریت وارد عرصه شوید.
برچسب ها

بازی-آنلاینبازی-آفلاینویدئو-بازیبازی اندرویدdead-target-zombie-کسب-درآمد-با-گوشی-همراه
نظر شما در مورد : بازیdead target: zombie چیست؟

*

*

*