Anten90 header advertisement
بازی تخته نرد آنلاین چگونه است؟

بازی تخته نرد آنلاین مورد توجه بسیاری از کاربران و بازیکنانی ست که در پی بازیهای آنلاین ، علاقه به کسب درآمد نیز دارند.قوانین این بازی مانند قوانین بازی تخته نرد سنتی میباشد و شما بصورت آنلاین میتوانید تکی،دونفره و یا چند نفره بازی کنید.

بازی تخته نرد آنلاین چگونه است؟


بازی تخته نرد مانند بازی شطرنج  دارای قدمتی دیرینه در ایران میباشد ،این بازی از دیر باز مورد علاقه افراد بوده است.


اکنون  زندگی روزمره اکثر افراد به طرز چشمگیر با گوشی همراه و کامپیوتر و اینترنت آمیخته شده است و جدایی از این دنیای تکنولوژی تقریبا" غیر ممکن میباشد.


اگر شما جزءآندسته از افرادی هستید که از بازیهایی مانند شطرنج و تخته نرد لذت میبرد و مهارت لازم برای انجام این بازی ها را دارید و ضمن انجام بازی تمایل به کسب درآمد هم دارید ،قطعا" انجام بازی تخته نرد بصورت آنلاین برای شما لذت بخش خواهد بود.


برای انجام بازی تخته نرد بصورت آنلاین کافیست وارد یکی از  سایت های معتبر بازی شوید،ثبت نام کنید،بازی مورد نظر را انتخاب کنید و بصورت تک نفره ،دونفره ویا چند نفره  بازی را انجام دهید.


در بازیهای تک نفره حریف شما کامپیوتر خواهد بود و در بازیهای دو یا چند نفره حریف شما افرادی هستند که در سایت بازی همزمان با شما آنلاین هستند.


قوانین بازی در تخته نرد آنلاین همان قوانین تخته نرد سنتی میباشد .


این بازی فکری با هدف جمع کردن مهره ها در خانه و سپس خارج کردن آنها از صفحه بازی نیازمند حرکات هوشمندانه ،مهارت و اندکی شانس میباشد و درست مانند بازی تخته نرد سنتی باید سعی کنید خانه ها را بر حریفتان ببندید تا حریفتان نتواند مهره هایش را تکان دهد و در نتیجه دیرتر آنها را در خانه جمع آوری کرده و دیر تر از صفحه خارج خواهد کرد و اینگونه شما برنده بازی خواهید بود.


اگر علاقه مند به آموزش روند بازی تخته نرد میباشد میتوانید مقاله ی مربوط به آنرا مطالعه فرمایید.


آموزش و روند بازی تخته نرد


فلسفه بازی تخته نرد چیست؟
برچسب ها

بازی-آنلاینبازی-تخته-نرد|کسب-درآمد-از-گوشی-همراهفلسفه-تخته-نرد
نظر شما در مورد : بازی تخته نرد آنلاین چگونه است؟

*

*

*